KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12724006
nr 1272 4006
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Frida, 1914, motivet: 19,9x14,8. Signerad, Hjert & Hjert 161, Asplund 263
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:30:34
3.000 kr
3.200 kr
- Klassiska
26 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn